Mega balík – popis

249 €
(cena s dph)

Za cenu 249 € získate

Direct mailing

 Viac informácií  Viac informácií

Direct mailing

Oslovte až 260 000 Slovákov.
Priamo a hneď.

Každá firma občas potrebuje viac pozornosti. Začínate od nuly a chcete sa dostať k prvým zákazníkom? Alebo spúšťate na trh novú službu či nový produkt? Direct mailing je rýchly a jednoduchý spôsob ako na to. My máme databázu, vy máte posolstvo. Nemusíte si pýtať žiadne zákonné povolenia, tie už máme my. Ľudia v zozname sú v ňom preto, lebo chcú dostávať do mailovej schránky zaujímavé novinky. Úspech kampane vieme podložiť štatistikami.

Čo viac môžete chcieť?

Facebook kredit

 Viac informácií  Viac informácií

Facebook kredit

Na FB je viac ako milión Slovákov. Vy ešte nie??

Kto nie je na Facebooku, ako by neexistoval. A to platí najmä pre firmy! Kde inde tak dobre odprezentujete svoje podnikanie, ak nie na najväčšej sociálnej sieti sveta? Len na Slovensku má viac ako 2 500 000 používateľov. A my vás k nim vieme dostať. Reklama na Facebooku je všeobecne považovaná za veľmi účinnú, dokazujú to aj marketingové čísla. V cene MEGA balíka máte u nás vytvorenie kampane aj jej správu.

Skúsite to?

Google kredit

 Viac informácií  Viac informácií

Google kredit

Tisícky ľudí možno hľadajú práve vás. Nechajte sa nájsť.

Kam idete, keď potrebujete niečo vyhľadať? Predsa na Google. Najznámejší svetový vyhľadávač má tisíce priaznivcov aj na Slovensku. A práve ich pozornosť môžeme presmerovať na vašu firmu. Ak už človek niečo hľadá, je pravdepodobné, že aj nakúpi. Získajte si jeho priazeň v tomto okamihu. Kampaň vám pripravíme na konkrétne kľúčové slová, aby sme oslovili práve vašu cieľovú skupinu. Úspešnosť reklamy potom štatisticky vyhodnotíme.

Čísla nepustia… dôverujte im!

3x

* Direct mailing

pre 260 000 Slovákov

88

Kredit v hodnote

88

Kredit v hodnote

* AKCIA Teraz k direct mailingu 3 grafické návrhy zdarma!